Cart 0 0.00 

Nawyk zdrowego życia

Kliknij PLAY i Obejrzyj wideo:

* Poradnik wysyłam na malia, ponieważ były problemy z messengerem

Często nie zdajemy sobie sprawy ze swoich nawyków, mimo tego, że w większości z nich się składamy. Mogą być one dla nas destrukcyjne lub sprawiać, że rośniemy w siłę, jesteśmy zdrowi i witalni.

Mogą zmieniać nasze osiągnięcia na lepsze i gorsze. Na szczęście nie są naszym przeznaczeniem i możemy nimi dowolnie manewrować. Bardzo ważne jest, by zdawać sobie z nich sprawę i te, które niszczą zmieniać na te, które budują.

Jeśli do tej pory Twoim nawykiem było spożywanie ogromnej ilości jedzenia, przewyższającej zapotrzebowanie kaloryczne wieczorem, po przyjściu z pracy – już sama zmiana tego na regularne posiłki o zbliżonej kaloryczności zjedzone w ciągu dnia może sprawić, że ubędzie Ci kilka kilogramów z bioder.

Jeśli ciężko jest Ci trafić na siłownię, a wyrobisz sobie nawyk ćwiczeń 3x w tygodniu o stałej porze, za jakiś czas już nie będziesz się zastanawiać. Po prostu zaczniesz to regularnie robić. Taki nawyk każdego dnia przybliża do upragnionego celu. Warto więc go mieć!

Share on facebook
Facebook
Share on pocket
Pocket
Share on pinterest
Pinterest

NAOMI TAMPER

Jestem certyfikowanym instruktorem sportu. Na co dzień kocham  śpiew, podróże, kino i gotowanie. Napisałam książkę: “Łatwa Trudność Odchudzania“, aby podzielić się wreszcie skutecznym sposobem na schudnięcie i prowadzenie zdrowego trybu życia. Jeśli chcesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę, to zapraszam do współpracy online.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Podaj gdzie wysłać poradnik:

🔒 Twoje dane są bezpieczne. Wysyłając formularz zgadzasz się z polityką prywatności.

My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.