Jak Schudnąć - MAKSIMUM EFEKTU, minumum wysiłku

"Płaski Brzuch w 5 minut"

Kliknij play, aby obejrzeć wideo i poznać strategie i studium przypadków skutecznego odchudzania:

pbw5m-miniaturka

Aby sprezentować sobie kurs wideo “Jak schudnąć – płaski brzuch w 5 minut” , kliknij przycisk poniżej i dokończ proces rejestracji.  Od razu po zaksięgowaniu dostaniesz dostęp do materiału w strefie “Moje Konto” na stronie i będziesz mogła zacząć go przerabiać, aby wprowadzać zmiany w swoim życiu. 

Promocja 197 zł TYLKO 47 zł kończy się za:

:
:
:

Pozbądź się niechcianego tłuszczu i zacznij w końcu być sobą

Jeśli to czytasz, to znaczy, że jesteś gotowa schudnąć i cieszyć się sylwetką, o której zawsze marzyłaś. Już za chwilę pokaże Ci jak postawić pierwsze kroki na drodze do SZCZUPŁEGO I ZDROWEGO ciała na stałe.

Bo właśnie na tym mi zależy. Nie chcę pokazywać Ci kolejnej diety cud, w trakcie której schudniesz 10 kg, a następnie przytyjesz 15 przez efekt jojo. Czas poznać prosty i działający sposób, aby trwale schudnąć i by nie zajmowało Ci to więcej niż 5 minut dziennie.

Podaruj sobie figurę, na którą zasługujesz

Hej, nazywam się Naomi. Z wykształcenia jestem dietetykiem, a od wielu lat pracuję jako trenerka personalna. W tym czasie miałam okazję poznać wiele ciężkich przypadków, w tym osoby, którym wydawało się, że nie ma już dla nich ratunku.

Jaka jest moja szczera opinia? Takie osoby nie istnieją. Istnieją tylko złe metody, które zamiast pomagać, szkodzą.

Dlatego ten program stworzyłam tylko w jednym celu. Chcę, żebyś przestała koncentrować się na restrykcyjnych dietach, które albo nie działają, albo nie sposób ich utrzymać przez więcej niż kilka tygodni.

Chcę dać Ci sposób na życie, szereg wskazówek, które będziesz mogła stosować codziennie. Bez głodówki i katowania się treningami. Zamiast tego, będziesz mogła skupić się na czymś znacznie przyjemniejszym – czerpaniu przyjemności z posiadania IDEALNEJ SYLWETKI I KONTROLI NAD WŁASNYM CIAŁEM.

5 minut dziennie do idealnej sylwetki

Wyobraź sobie, że wprowadzasz do swojego życia kilka prostych zasad i codziennie się do nich stosujesz. SZYBKO I NA STAŁE uniezależniasz swój organizm od podjadania i śmieciowego jedzenia. Nawet nie wiesz kiedy Twój BRZUCH, UDA I BIODRA STAJĄ SIĘ WYRAŹNIE SZCZUPLEJSZE. A najlepsze, że po wprowadzeniu zajmuje Ci to 5 minut dziennie.

Schudłam -17 kg

Stosując te metody w końcu trwale schudłam -17 kg

Schudła -5 kg w 30 dni

Iza w 30 dni schudła -5kg i pozbyła się opornego tłuszczu z brzucha po ciąży.

Schudła -40 kg

Majka schudła trwale -40 kg mimo, że wcześniej nic nie działało.

Ładnie to wygląda, Ale jestem sceptyczna

Według badań aż
0 % osób
ponosi porażkę i wraca do poprzedniej wagi​

Jeśli jesteś sceptyczna, to bardzo dobrze. Prawda jest taka, że ponad 80% osób odchudzających się ponosi porażkę w długim terminie i nie udaje im się utrzymać spadku wagi *

* – The American Journal of Clinical Nutrition, Volume 82, Issue 1, July 2005

Żyjemy w świecie przyczyn i skutków. Jeśli ktoś nie może trwale schudnąć, to jest skutek. Przyczyną jest brak wiedzy jak zrobić to we WŁAŚCIWY DZIAŁAJĄCY SPOSÓB

Dobra wiadomość jest taka, że to nie jest Twoja wina. Po prostu internet, gazety i portale są dosłownie zawalone śmieciowymi informacjami na temat odchudzania, który tylko nam szkodzą.

Media co sezon ogłaszają nowy odchudzający “CUD”. Raz są to diety niskowęglowodanowe, posty, diety kapuściane, głodówki. Innym razem magiczne suplementy, plastry, itp

….a kończy się jak zawsze – Zmęczeniem, stratą czasu i EFEKTEM JOJO.

Zamiast tkwić w błędnym kole i frustrować się, zrób to we właściwy sposób, który nie obciąża organizmu i jest skuteczny.

pokażę ci jak schudnąć i mieć płaski brzuch. Bez wyrzeczeń i poświęcając na to 5 minut dziennie

Ponad 80% moich podopiecznych ma za sobą wielokrotne nieudane próby odchudzania.

Pracowałam z dziewczynami, które przez mega-restrykcyjne diety ZNISZCZYŁY swoją gospodarkę hormonalną i praktycznie zatrzymały metabolizm.

Znam dziesiątki osób, które stosując diety z aplikacji na telefon “schudły”, czyli STRACIŁY MASĘ MIĘŚNIOWĄ i wodę, a cały tłuszcz pozostał tam, gdzie był. I chociaż liczba na wadze na chwilę zmniejszyła się o kilka kilogramów, to potem wszystko wróciło z nawiązką. Ich sylwetka tylko się pogorszyła.

Wiesz dlaczego tak jest?

Te diety i systemy nie działają, ponieważ:

Kochana – musisz się jak najszybciej od tego uwolnić. To jest właśnie przyczyną tego, że 80% osób nie uzyskuje trwałych rezultatów.

Każda kolejna taka próba takimi “metodami” powoduje, że organizm jeszcze drastyczniej ogranicza zużycie energii i w większym stopniu zaczyna magazynować tłuszcz.

Tym razem uzyskasz trwały efekt
Idealne Ciało na Wyciągnięcie Ręki

Zobacz jak to będzie podczas przerabiania tego kursu wideo:

#1 Twój Plan na Sukces

Razem krok po, kroku zaplanujemy Twoją metamorfozę. Zrobimy to w potwierdzony naukowo i najskuteczniejszy z możliwych sposobów. 

#2 Trwałe zmiany w 5 minut dziennie

Omówimy podłoże psychologiczne, które pokaże Ci jak wprowadzić trwałe zmiany w stylu życia. Minimum wysiłku, maksimum efektu.

#3 Dietetyka w pigułce

Pokażę Ci jak wprowadzić do codziennego menu łatwy do utrzymania deficyt kaloryczny, który sprawi że będziesz regularnie chudła. Tłuszcz zacznie sam znikać z opornych miejsc. Jednocześnie będziesz jeść pyszne, pełnowartościowe posiłki i czuć się dobrze.

#4 Trening spalajacy tłuszcz

Czy wiesz, że większość “powszechnie polecanych treningów”, nie ma sensu i naukowego potwierdzenia jeśli chodzi o spalanie tłuszczu? Np. robiąc “brzuszki” nie ubędzie Ci tłuszczu z brzucha.

#5 Wspomaganie Odchudzania

90% suplementów jest zupełnie nie potrzebna. Jednak to pozostałe 10% może Ci pomóc. Zobacz jak niewielkim nakładem jeszcze bardziej przyśpieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. 

#6 Efekt na Całe życie

Poznasz mechanizmy, które mogą blokować Twój progres i zobaczysz jak przeskoczyć te problemy. Dowiesz się jak monitorować postępy i mieć pewność, że robisz właściwe rzeczy, które dadzą Ci pożądany rezultat w postaci wymarzonej sylwetki.

Najprostsza metoda na wymarzoną sylwetkę

Abu sprezentować sobie pełny kurs wideo “Jak schudnąć – płaski brzuch w 5 minut” , kliknij przycisk poniżej i dokończ proces rejestracji.  Od razu po zaksięgowaniu dostaniesz dostęp do materiału w strefie “Moje Konto” na stronie i będziesz mogła zacząć go przerabiać, aby wprowadzać zmiany w swoim życiu. 

Promocja 197 zł TYLKO 47 zł kończy się za:

:
:
:

Wypróbuj Cały Program Bez Ryzyka

Jestem tak pewna skuteczności tego programu, że biorę cale ryzyko na siebie. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolona to wystarczy, że wyślesz mi email na naomi@naomitamper.pl, a ja zwrócę Ci pełną kwotę bez zadawania pytań.

Schudłam -17 kg

Stosując te metody w końcu trwale schudłam -17 kg

Schudła -5 kg w 30 dni

Iza w 30 dni schudła -5kg i pozbyła się opornego tłuszczu z brzucha po ciąży.

Schudła -40 kg

Majka schudła trwale -40 kg mimo, że wcześniej nic nie działało.

Częste Pytania

Kurs jest w formie wygodnych lekcji wideo, które możesz oglądać dowolną ilość razy.

Kurs jest na platformie VOD na mojej stronie. Konto jest automatycznie zakładane po zakupie. 

  1. Dostęp masz z każdego urządzenia z internetem (telefon / laptop / tablet  / PC)
  2. Logujesz się wybierając z górnego menu "Moje Konto".
  3. Podajesz swój email oraz hasło wybrane przy zakupie
  4. Wybierasz kurs "Płaski brzuch w 5 minut"
  5. Przerabiasz wybrane lekcje, oglądasz wideo, robisz notatki, wykonujesz ćwiczenia.

Kurs składa się z 6 modułów zawierających 25 wygodnych, krótkich lekcji wideo składających się w całość. Plus dodatkowe strony z kalkulatorami i mała niespodzianka. Sama długość wideo bez wykonywania ćwiczeń to prawie 3h, w ciągu których kompleksowo planujemy i wdrażamy proces Twojej metamorfozy.

Nie. Do wykonania ćwiczeń z programu nie potrzeba specjalistycznych przyrządów. Podstawowy trening obwodowy można wykonać całkowicie w domu bez dodatkowego sprzętu.