BLACK WEEK 62% TANIEJ

System Metamorfozy Sylwetki

Tak było kiedyś

Tak jest teraz

KIEDYŚ WIELOKROTNIE PRÓBOWAŁAM SCHUDNĄĆ – Stosowałem różne “cudowne” diety i ćwiczenia. Często na początku był efekt, ale potem miałam dość takiej męki. Wracały stare nawyki i z nawiązką niechciane kilogramy

NIE PODDAŁAM SIĘ – Stwierdziłam, że tak nie może być. Nie poddam się, bo musi istnieć jakiś sposób. Nawet osoby takie jak ja – z kiepską “genetyką” – mogą przecież wyglądać i czuć się pięknie.

OPRACOWAŁAM SYSTEM METAMORFOZY – 6 lat zajęło mi opracowanie systemu skutecznej metamorfozy sylwetki. W sposób zdrowy, szybki, przyjemny i co najważniejsze TRWAŁY.

Daj kobicie dietę, a schudnie na chwilę.

Naucz ją strategii skutecznej metamorfozy, a będzie szczupła, szczęśliwa i zdrowa przez całe życie.

Wiele osób pytało mnie jak uzyskałam takie efekt u siebie? I jak uzyskuje go u moich podopiecznych? Aby nie tłumaczyć każdemu z osobna spisałam całą swoją wiedzę. Tak abyś mogła poznać wszystkie strategie i zacząć stosować je u siebie od razu.

“Łatwa Trudność Odchudzania” – To ebook w którym poznasz moją historię, oraz wszystkie strategie skutecznej i trwałej metamorfozy. Od psychologii, technik motywacji, panowania nad hormonami, treningu, aż po elementy terapii. Wszystko dokładnie opisane wraz z przykładami.

Fit Słodycze i Fit Fast Foody – To dwa ebooki ściśle poświęcone dietetyce i moim najlepszym przepisom. Nie tylko dowiesz się jak używać indeksu sytości i znaczenia gęstości energetycznej jedzenia, ale dostaniesz od razu 80 gotowych przepisów. Wszystko ze zdjęciami, wyliczonym parametrami, oznaczeniami oraz instrukcją przyrządzania.

Osobiście uważam, że dieta powinna być smaczna, przyjemna i powinnaś jeść to co lubisz najbardziej. Natomiast trening powinien być fajnym sposobem aktywnego spędzania czasu, którego już nie możesz się doczekać.

Tylko w ten sposób bezboleśnie wprowadzisz nowy, zdrowszy tryb życia, którego efekty w postaci zdrowia i pięknej sylwetki zostaną z Tobą już na zawsze.

Cena? Podczas promocji BLACK WEEK możesz wszystkie trzy ebooki i cały system metamorfozy sylwetki mieć za...

205 zł

Tylko teraz: 79 zł

Oszczędzasz 62%

Do końca promocji zostało:

Dni
Godz
Min
Sek

Czy to działa też dla innych?

Jasne - zobacz efekty moich podopiecznych

Schudłam Trwale:

Dobrze wiem z jakimi problemami możesz się mierzyć, bo sama kiedyś miała duże problemy ze swoją sylwetką. 

Sylwia

Jestem niezmiernie szczęśliwa, że udało się spełnić marzenie Sylwii, aby “wyjść na plażę w bikini i czuć się bosko”. Z 82kg osiągnęłyśmy pierwotnie zakładane 65kg

Majka:

Maja zrzuciła ponad 40 kg. Minimum nakładu, maksimum efektu. Totalna naprawa organizmu i wyrobienie sobie nowych nawyków.

Iza w 30 dni

Oporny tłuszcz na brzuchu po ciąży – pozbyłyśmy się 5 kg w 30 dni

Kasia:

Kasia zrzuciła zbędne 10 kg. W przyjemny sposób. Bez wyrzeczeń, czy katowania się dietą. 

Monika: , pożegnanie z cellulitem

Monika miała duży problem z cellulitem na udach, którego nie mogła się pozbyć. Dodatkowe badania wykazały drobne nieprawidłowości hormonalne, oraz niski poziom żelaza. 

Co odkryjesz w książce

"Łatwa Trudność Odchudzania"?

Co Poznasz w książkach

Jedz Fit Słodycze, Fast Food i Chudnij?

Dieta nie musi oznaczać rezygnacji z przyjemności, którą zapewnia nam pyszne jedzenie.

Dlatego czytając te ebooki poznasz jak działają hormony głodu i sytości (insulina, leptyna, grelina). Nauczysz się komponować posiłki, tak aby były smaczne, zdrowe, a przy tym nie tuczyły i syciły Cię na długo.

Koniec z drakońskimi dietami cud. Zobaczysz jak jeść pyszności i chudnąć.

FIT SŁODYCZE

Przewiń lewo/prawo aby sprawdzić przepisy z książki:

Przygotowane przeze mnie przepisy:

FIT FAST FOOD

Przewiń lewo/prawo aby sprawdzić przepisy z książki:

Dodatkowo, większość posiłków z ebooków przygotujesz za 10-15 zł lub mniej. Projektując je, starałam się stworzyć menu, które można jeść codziennie, bez nadwyrężania portfela. Znajdziesz tam również pozycje z nieco droższych składników, które świetnie sprawdzą się w trakcie wyjątkowych okazji, ale możesz być pewna, że Twój budżet jest odpowidni do przepisów proponowanych w kiążkach.

Cena? Podczas promocji BLACK WEEK możesz wszystkie trzy ebooki i cały system metamorfozy sylwetki mieć za...

205 zł

Tylko teraz: 79 zł

Oszczędzasz 62%

Do końca promocji zostało:

Dni
Godz
Min
Sek

Dlaczego możesz mi zaufać?

  • Na co dzień pracuje jako trenerka w kilku renomowanych siłowniach.
  • Z wykształcenia jestem dietetykiem.
  • Posiadam oficjalną legitymacje instruktora sportu nr. 21373/PAS/2016.
  • Skończyłam kilkadziesiąt dodatkowych kursów. Ciągle się rozwijam, zdobywając najnowszą wiedzę, dzięki której mogę jeszcze lepiej pomagać takim osobom, jak Ty.
  • Byłam tam gdzie Ty – wiem jak to jest i co trzeba zrobić. 

koniec promocji za:

Dni
Godz
Min
Sek